Naše Dobrá lahvinka


Dobrá lahvinka nabízí krásná vína z celého světa a samozřejmě také z naší oblíbené Moravy, kde jsme partnerským distributorem Rodinného vinařství Buriánkovi z Valtic pro Prahu s Střední Čechy.

Při výběru vín je pro nás důležitá kvalita vinice a kvalita vinaře. Vybíráme pro Vás vína, kde se snoubí kvalita vinaře a jeho láska k vínu s výjimečností vinic a díky tomu vznikají vína, která v sobě nesou spoustu pozitivní energie. Vybíráme pro Vás vína, která si sami rádi otevřeme a vypijeme.

V našem sortimentu tak najdete vína jak pro každodenní pití či pro výjimečné příležitosti, tak i vína  pro ty nejnáročnější.  Protože naše vína pečlivě vybíráme a do sortimentu zařazujeme pouze vína, která jsme ochutnali, známe je a máme je rádi, není náš sortiment tak široký jako u mnohých jiných vinoték, kde se mnohdy stává, že prodejce vína zná jen z cenovky a popisu vína.  U nás za všechna vína ručíme naším nosem a chuťovými pohárky.

Veškerý sortiment vín nabízíme i v našem e-shopu. Pro stálé a aktivní zákazníky a pro objednávky nad         3 000 Kč nabízíme rozvoz po Praze a blízkém okolí zdarma.

Na našem facebooku pro Vás pravidelně připravujeme zajímavé recepty a k tomu doporučujeme i vhodné víno, které vybraný pokrm ideálně doplní.

Pořádáme pravidelné ochutnávky, které jsme nazvali Tematické večery. Ochutnávky jsou vždy zaměřeny na určitou odrůdu nebo oblast - našim zákazníkům a milovníkům vína tak nabízíme zajímavé možnosti rozpoznávání detailů vín. Naše Tematické večery jsou tak příležitostí pro příjemné popovídání o víně. Chceme být pro vás, naše zákazníky, Průvodci ve světě krásných vín.  

Gurmáni v našem sortimentu naleznou olivové oleje, čokolády a jiné delikatesy a doplňky k vínu.

Zajišťujeme degustace pro soukromé nebo firemní akce a to včetně cateringových služeb. Dále našim věrným zákazníkům nabízíme i správu jejich osobních vinoték.

Novinky

všechny novinky »

Nabídka týdne

Nádherně svěží Frizzante od pana Buriánka http://www.dobralahvinka.cz/e-shop/detail/519/sekce/9/off/0/

Tematické večery

Otevírací doba vinotéky

na telefonu 605 339 320

 

Odběr novinek

Chcete-li dostávat aktuality a nabídky mailem vyplňte vaši e-mail adresu: