Galerie


   

Valtické vinobraní

Valtické vinobraní. Naše oblíbená akce. Děkujeme všem, víkend se povedl, téměř permanentní fronta u našeho stánku byla pro nás odměnou. Jsme moc rádi, že s mnohými z vás jsme se opět mohli po roce setkat a společně si tuto krásnou akci užít. A že si to užíváme i my, a prací, bylo doufáme na nás vidět J Tak zase za rok Dobrá lahvinka ve Valticích !!!

Autor: Václav Pumr
Datum: 06.10.2015

   
   

Kunratické vinobraní

Autor: Václav Pumr
Datum: 06.10.2015

   
   

Raut / Křest knihy

V úterý 10.3.2015 jsme na lodi Nepomuk připravili pro naši kamarádku, která křtila svoji knihu ,,Finance pro radost,,raut, plný skvělých dobrot od našeho šéfkuchaře Erika,slavnostní tabule byla doplněna o spoustou dobrých lahvinek.Na lodi probíhala skvělá nálada :)

Autor: Václav Pumr
Datum: 19.03.2015

   
   

Raut / oslava narozenin

V pátek 21.6.2013 jsme pro naši skvělou kamarádku Marcelu připravili oslavu jejích krásných kulatých narozenin v prostorách nádherného kostela v centru Prahy a jako perličku jsme celou oslavu proložili malým varhaním koncertem.

Datum: 26.06.2013

   
   

Ochutnávka Portugalských vín, Portského a Madeiry

Ve čtvrtek 31.1.2013 jsme ochutnali set Portugalských vín, Portského a Madeiry. Všemi víny nás provedl odborník na slovo vzatý, pan Josef Kubíček. Osobní zkušenosti pana Kubíčka ze stáže v portugalských vinařstvích i z Madeiry byli velmi imponující, obzvlášť ve spojení se skleničkou v ruce :))) Bohužel prostor máme limitovaný a večer se natolik podařil, že se pokusíme před létem ochutnávku ještě jednou zopakovat.

Autor: Milan Pumr
Datum: 09.02.2013

   
 1   2 

Novinky

všechny novinky »

Nabídka týdne

Nádherně svěží Frizzante od pana Buriánka http://www.dobralahvinka.cz/e-shop/detail/519/sekce/9/off/0/

Tematické večery

Otevírací doba vinotéky

na telefonu 605 339 320

 

Odběr novinek

Chcete-li dostávat aktuality a nabídky mailem vyplňte vaši e-mail adresu: