E-shop / Detail zboží


220.00 Kč
Objednat

Rodinné vinařství Buriánkovi - Rulandské modré rosé 2017, polosuché

Počet kusů v balení: 1 Ks
Expedice: ihned, nejdéle do 24 hodin od objednání

Popis produktu:

Moravské zemské víno, cukernatost při sběru 22°ČNM

Vinařská obec Hlohovec.

Zbytokvý cukr 15,3g/l, kyseliny 7,2 g/l

Růžové víno se světle jahodovou barvou. Vůně s tóny červeného rybízu a malin. Osvěžující víno, ideální na letní pikniky-

Vinařství rodiny Buriánkovy se nachází v malé jihomoravské obci Hlohovec, která spadá do mikulovské vinařské oblasti. Rodina hospodaří na 5 ha vinic se širokou skladbou révy vinné. Jsou zde vysazeny především sazenice odrůd Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Aurelius, Frankovka, Sylvánské zelené. V malé části jsou zastoupeny také Cabernet Sauvignon, Rulandské bílé a další. Výroba je založena na produkci hroznů z vlastních vinic u kterých je po celý rok zajištěna maximální péče a ochrana.

Vinařství vzniklo v roce 2007. Zakládající vinařská rodina má však s výrobou vína mnohaleté zkušenosti. Vinný sklep byl postaven již v roce 1969 v té době bylo víno vyráběno pouze pro vlastní potřebu. Rodinnou tradici výroby vína započal již stařeček Jaroslav Buriánek I. Po té pomyslnou štafetu převzal jeho syn Jaroslav Buriánek II. Ten se snažil veškeré své zkušenosti a lásku k vínu předat svým dvěma synům. A to se úspěšně podařilo. Oba dva se věnují vinařství a Jaroslav Buriánek III. se stává, společně se svým otcem, zakladatelem Vinařství rodiny Buriánkovy. V současné době je veškerá produkce umístěna v novém sklepě, který byl zakoupen v roce 2006.

Rodinné vinařství Buriánkovi - Rulandské modré rosé 2017, polosuché

Prodej alkoholických nápojů povolen pouze osobám starším 18ti let!

Novinky

všechny novinky »

Nabídka týdne

Nádherně svěží Frizzante od pana Buriánka http://www.dobralahvinka.cz/e-shop/detail/519/sekce/9/off/0/

Tematické večery

Otevírací doba vinotéky

na telefonu 605 339 320

 

Odběr novinek

Chcete-li dostávat aktuality a nabídky mailem vyplňte vaši e-mail adresu: